PL KICK – seinte ja liistude kaitse sõidukite kokkupõrke eest

PL Kick on spetsiaalselt ette nähtud löökide neelamiseks, mis toimuvad madalal maapinnal. Ristkülikukujuline disain sobib ideaalselt põrandaliistude ja seinte kaitsmiseks vähese kokkupõrke eest suure liiklusega tsoonides, nagu parklad, ehitushallid ja laod. Täieliku ohutuslahenduse saamiseks saab PL Kicki kombineerida enamiku meie liiklustõkkesüsteemidega.

PL Kick on paigaldatud madalale maapinnale, nii et see sobib ideaalselt rattapidurina või rattajuhina kaubaaluste tõstukitele või kärudele. PL Kick on valmistatud sünteetilisest materjalist ja on saadaval erinevates värvides. Seda on lihtne paigaldada ja see on kulutõhus viis vältimaks veeremi kokkupõrget masinate, inimeste, ladustatud kaupade või infrastruktuuriga.

HP käsipuu piirded on saadaval koos PL Kick löögikaitse lisavõimalusega maapinnal. PL Kick on spetsiaalselt loodud madala löögikaitse jaoks. See hoiab ära esemete veeremise käsipuu piirete alt liiklusse või jalakäijate kõnniteedele ja sellega ohu tekitamise. PL Kick on valmistatud paksu seinaga löögikindlast polümeerist, mis on löögikindel, tugev ja vastupidav kahjustustele. Kui eelistate PL Kicki alternatiivses värvitoonis, saab seda tellimuse kogusest sõltuvalt korraldada.

Galerii