Fiiberplast OÜ pakub terviklahendusi. Laia valiku teenuste, toodete ja lahenduste jaoks vajate vaid ühte kontaktpunkti.

Meie poolt pakutavad unikaalse vastupidavuse ning minimaalsete hooldusnõuetega tooted on tulevikku suunatud jätkusuutlik alternatiiv traditsioonilistele materjalidele.

Fiiberplast OÜ pakub lisaväärtusteenuseid, nagu nõustamine, projekteerimine, montaaž ja paigaldus, eritellimuse järgi kujundamine/valmistamine, eritellimusel lõikamine ning garanteeritud kokkulepitud tarneajad.

Tehniline nõustamine ja kohapealne objektiga tutvumine

Omades pikaajalist kogemust ja tehnilisi teadmisi tootevaldkonnas, leiame igale kliendile just tema vajadustest lähtuvalt sobivaima lahenduse. Meie spetsialistid on valmis koha peal objektiga tutvuma ning sellest lähtuvalt konsultatsiooni pakkuma.

Projekteerimine

Koostöös tootjatega ja firmaga Corson OÜ pakume oma klientidele CAD projekteerimist, 3D visualiseerimist, elementide ja konstruktsioonide modelleerimist ning kasutame täiustatud arvutusmeetodeid – seda just GRP komposiitide valdkonnas.

Olles spetsialiseerunud korrosiooni- ja komposiitmaterjalidele oskame arvutada ja projekteerida terviklikke GRP komposiidist konstruktsioone.

Omades pikaajalist kogemust pakutavate toodete vallas, oleme suutelised ära kasutama maksimaalselt toodete standardmõõte ning seeläbi minimiseerima toodete kadudest tingitud ülekulusid.

Montaaž/paigaldus

Lisaks projekteerimisele suudame toota ja kokku panna erinevaid konstruktsioone ning tooteid, kas meie töökojas või kliendi juures kohapeal. Pakume oma toodetele paigaldusteenust ning vajadusel müügijärgset hooldust ja parandust.

Eritellimuse järgi kujundamine/valmistamine

Meie tarnijatehaste automatiseeritud tootmisprotsessid võimaldavad toota eritellimusel tooteid. Erinevad värvilahendused, tellija logod jne.

Eritellimusel lõikamine

Pakume eritellimusel restpaneelide ja profiilide mõõtude järgi lõikamise teenust, et neid oleks lihtsam paigaldada. Vajadusel teeme joonised ja esitame tellijale kooskõlastamiseks. Peale mõõtu lõikamist tooted märgistatakse vastavalt paigutusjoonistele.