FLIP – modulaarne maapinna pealne kaitsepiire

FLIP on tugev polümeerist valmistatud turvaplaat, mille ühendusdetailid võimaldavad ala pidevalt ja tõhusalt piiritleda.

FLIP -i idee on võimaldada infrastruktuuri kiiret ja lihtsat kaitset rööbaste abil. Nelja erineva ühendusdetaili abil saab seda tüüpi piiret kerida ümber ja mööda sõiduteid, masinaid, seinu (külmhoone seinad, dekoratiivsed seinad või kihilised paneelid) ja muid ehituselemente ilma sirgete nurkadega toime tulemata. See tagab, et FLIP on kulutõhus lahendus maapinna lähedaste löökide neelamiseks.

I-kujuline FLIP on saadaval erineva pikkusega ja suudab absorbeerida maksimaalselt 3000 džauli lööki rööpa ja ühendusdetailide juures. FLIP-i on lihtne paigaldada ja see sobib ideaalselt teiste kokkupõrkekaitsevahenditega, et tagada maksimaalne ohutus!

Plaadid on valmistatud ülitugevast polümeerist ja neid saab kasutada erinevates sise- ja väliskeskkondades. Lisaks on saadaval kaitseplaat koos kummist tihendiga, mis annab keemia- ja toiduainetööstusele kokkupõrkekaitse valdkonnas kõige hügieenilisema lahenduse. Lisaks peab FLIP vastu temperatuuridele -10°C kuni +40°C.

Lisaks kaitsele pakub FLIP ka praktilisi eeliseid. Oma iseloomuliku kahevärvilise välimuse tõttu saab seda tüüpi piiret kasutada ka kaupade korrapärase jaotamise korraldamiseks laadimis- ja mahalaadimistsoonides. See tagab selge visuaalse eristuse ja takistab ka kaupade veeremist või libisemist teatud piirkonnast või piiritlemist.

FLIP -i saab suurepäraselt kasutada ka kaubaaluste tõstukite ja kärude rattajuhikutena. Aktiivsetel sõiduteedel tagab vastupidav kaitseplaat, et kõik toimuks korralikult, ilma et see kahjustaks sõiduteid läbivaid kärusid.

Galerii