SG SWING GATE – isesulguva mehhanismiga kiikvärav

SG Swing Gate on turvavärav, mida saab avada mõlemalt poolt. On üsna tavaline, et väravad ja pääseteed koridoridesse ja masinaruumidesse jäetakse hooletult lahti. Tänu SG Swing Gate’ile jääb see minevikku. See turvavärav sulgub automaatselt, tagades, et juurdepääsupunktid jäävad volitamata isikute jaoks püsivalt suletuks.

Turvavärav sobib modulaarseks paigaldamiseks,seda saab kombineerida käsipuude ja balustraadidega. SG Swing Gate sobib suurepäraselt kasutamiseks meie FLEX IMPACT® kokkupõrkekaitsesüsteemiga. Kiikmehhanismiga turvavärav sobib igasse ruumi, kus on piisavalt liikumisvabadust. SG Swing Gate’i saab moodulstruktuuris täiendada FLEX IMPACT® käsipuude või balustraadidega. Need turvaelemendid koos tagavad sujuva ja ohutu liikluse ettevõtte erinevate tsoonide vahel.

Standardvarustuses saab SG Swing väravat avada mõlemas suunas, kuid on võimalik paigaldada piiraja, et vältida värava vajaduse korral ühes suunas avanemist. See hoiab ära värava avamise liikluspiirkondadesse ja sellega potentsiaalselt tekitatava ohu. Seda saab kasutada ka seal, kus väraval pole piisavalt ruumi mõlemas suunas välja kiikumiseks. Piirajat on lihtne paigaldada.

Selle sulgemisploki saab paigaldada SG Swing Gate väravale, et vältida värava kinnitamist avatud asendisse. Värav naaseb suletud asendisse, vähendades kokkupuuteohtu ohtlikesse piirkondadesse ja hoides teie juurdepääsupunktid volitamata isikute jaoks suletuna.

Väravatele, mille laius on suurem kui 1,5 m, on ratastugi standardvarustuses. See lahendus sobib ideaalselt pikematele pöörlevatele väravatele, kuna väldib värava välimise otsa rippumist oma kaalu tõttu. Ratta tugi on lisatud värava avatavasse otsa ja aitab toetada värava kaalu ja vähendada hingede pinget.

Galerii