DOUBLE AXES GATE – kukkumiskaitse ja piiratud juurdepääs ohtlikele tsoonidele

Double AXES GATE on spetsiaalselt välja töötatud redelite ja tööplatvormide kukkumiskaitseks. Kõrgendatud kohtades või muudes ohtlikes olukordades töötades on optimaalne kukkumiskaitse töötajate kaitseks ülioluline. Double AXES GATE on tugev, tööstuslik turvavärav, mille abil saate turvata redelite avad ja piirata turvaliselt juurdepääsu oma masinatele ja tööplatvormidele.

Isesulguv kaherööpaline tööstuslik turvavärav Double AXES GATE® ei jäta midagi juhuse hooleks. Mõne inimese hooletusest lahti jäetud värav ei kujuta endast ohtu, kui kasutate Double AXES GATE-i tänu automaatsele isesulguvale mehhanismile. Paigaldamisel on valida, kas värav avaneb vasakule või paremale. Double AXES GATE on saadaval pikkuses 550 kuni 1200 mm ning värava kõrgus on 610 mm. Selle vastupidava, löögikindla polüuretaanist turvavärava ülejäänud positiivsed omadused on loetletud allpool.

Kukkumiskaitse, mis on testitud ja heakskiidetud vastama kõrgeimatele ohutusstandarditele

Double Axes Gate on ülitugev plastikust turvavärav just tänu oma löögikindlatele omadustele. Katsed ja testid on tõestanud, et see kahekordne tööstusvärav peab kergesti vastu vähemalt 100 kg löögile. Iga löögi korral paindub värav hetkeliselt ja seejärel taastab oma esialgse kuju. Kumerusi, mõlke ja murdumisi, mida sageli võib näha terasest väravate puhul, selle värava puhule ei esine. See on üks põhjusi, miks nad vastavad rangetele standarditele EN 14122-3 ja 14122-4, mis baseerub 15-aastasele uurimis- ja arendustegevusele ning tootmise kogemusel.

Isesulguv turvavärav koos kohaldatavate takistuse ja kiiruse seadetega

Double Axes Gate väraval on uuenduslik, isemäärduv liigend, mis tagab, et turvavärav sulgub automaatselt, hoides juurdepääsu pidevalt piiratuna. Samuti on oluline teada, et saate otsustada, kas turvavärav avaneb selle paigaldamisel vasakule või paremale. Paigaldamise ajal saate määrata ka isesulguva hinge takistuse ja kiiruse.

Kemikaalide, tule ja UV kindlus

Viimase 15+ aasta jooksul on AXES GATE turvaväravaid kasutatud kogu maailmas igapäevaselt kõige ägedamates ja nõudlikemates oludes, näiteks keemiatööstuses ja avamerepuurplatvormidel.

Double Axes Gate tööstuslikud turvaväravad on keemiliselt vastupidavad, kuna need taluvad keemilisi aineid, söövitavaid aineid või mürgiseid kemikaale. Seetõttu leiavad need regulaarselt kasutamist väga nõudlikus naftakeemiasektoris.

Double Axes Gate väravad on ka korrosioonikindlad ja taluvad väga soolast keskkonda, kus asuvad näiteks avamere puurplatvormid.

Kuna need sünteetilised turvaväravad on sisuliselt tuumani värvitud, säilitavad nad oma hästi nähtava kollase värvi isegi siis, kui nad on päevad läbi kokku puutunud intensiivse päikesekiirgusega. Seega on Double Axes Gate väravad ka UV-kindlad.

Lisaks on need turvaväravad tulekindlad.

Lisa kinnitusadapter

Axes Gate turvaväravad on konstrueeritud lihtsaks paigaldamiseks. Neid saab paigaldada redelitele, seintele ja tööplatvormidele. See väike adapter võimaldab värava hinge turvaliselt paigaldada ümmarguse toruga redelipuuri või käsipuude külge. See adapter on vajalik ainult ümarate toruprofiilide puhul. Seinad, nelinurksed redelid ja nurkprofiilid ei vaja selle adapterit paigaldamiseks.

Galerii