TEDDY PRO SSB – kaitserauad ebaühtlaste või siledate pindade jaoks

Vältige lahtisi kaitseribasid TEDDY PRO SSB abil. Need roostevabast terasest alusega (SSB) kaitserauad sobivad paigaldamiseks niisketele, õliga immutatud, tellistest, puidust või ebatasastele pindadele. TEDDY PRO SSB abil väldite mitte ainult oma töötajate vigastusi, vaid hoiate ka infrastruktuuri ja oma tooteid mõlkimiste ja kriimustuste eest.

TEDDY PRO SSB on saadaval 3 mudelis. TEDDY PRO SSB FL40 kaitseb seinu löökide või kokkupõrgete eest, näiteks kärud. Lisaks on 2 varianti erinevate nurkade jaoks: nurgale või teravale servale paigutatavad TEDDY PRO SSB AR25 (ümmargune mudel) ja TEDDY PRO SSB EV19 (kolmnurkne mudel).

TEDDY PRO SSB kaitserauad, eelnevalt komplekteeritud roostevabast terasest alusega, taluvad temperatuuri -40°C kuni +100°C ja neid saab hõlpsalt ja püsivalt kanda ebaühtlastele või siledatele konstruktsioonidele. Roostevabast terasest kruvid ja korgid on standardvarustuses ning pinna ettevalmistamine pole vajalik.

Oma musta-kollase mustriga jäävad need kaitserauad kohe silma. TEDDY PRO SSB on tüki kohta saadaval 1 meetri pikkuste juppidena.

TEDDY PRO SSB vähendab oluliselt vigastuste või kriimustuste ja mõlkide riski, mis mõjutab positiivselt tööõhkkonda.

Galerii