RE RACKBULL® – universaalne riiuliposti kaitse, mis sobib kõigile riiulitele

RackBull on uuenduslik kaubariiulite kaitsesüsteem FLEX IMPACT® tootevalikus, mis aitab vältida riiulite kahjustusi kokkupõrgete korral. Riiulite mõõtmete ühtse rahvusvahelise standardi puudumine muudab raskeks riiulikaitse leidmise, mis sobiks kõigile riiulitele. Turul on erinevate postimõõtudega kaubariiuleid. Selle riiulikaitsega ei pea enam täpsete mõõtude pärast muretsema, sest RackBull on universaalne riiulikaitse, mis sobib enamus riiulipostidele.

RackBull riiulikaitse paigaldatakse ühe klõksuga ümber riiuli posti ning enam ei pea muretsema keerukate paigaldusprotseduuride pärast. Paigaldamise hõlbustamiseks on tootevalikus paigalduskomplekti. Paigalduskomplekt sisaldab kahte metallist käepidet, mille abil on lihtne iga RackBull kaitse riiuliposti ümber klõpsata. Kiire, tõhus ja erakordselt lihtne!

RackBull kaitse lisavarustusse kuulub löögivahu komplekt, et pakkuda täiendavat löögikindlust. See väike kummist tarvik sobib ideaalselt RackBulli sisse riiuli ja kaitsme vahele. RackBull on juba väga lööke imav ja tugev, kuid see lisavarustus pakub täiendavat tugevdust. See on eriti kasulik, kui teie RackBull paigaldatakse kohtadesse, kus on suur kokkupõrkeoht, kuna see tugevdab löögikaitset.

Lisaks on valikus tolmukork, mida  saab paigaldada RackBulli kaitsme otsa, et vältida tolmu ja prahi kogunemist RackBull’i ja riiuli vahele. See hoiab ära ka esemete juhusliku või tahtliku kukutamise riiulikaitsesse, näiteks võtmed, mündid, prügi ja muud väikesed esemed. See väike plastikust tolmukate sobib kenasti RackBull kaitse peale täiustades riiulisüsteemide professionaalset välimust.

Galerii