Painduvast polümeerist modulaarsed turvatõkked

FLEX IMPACT®-iga pakume tööstusliku kvaliteediga kukkumis- ja löögikaitset, mis on valmistatud tugevdatud plastist elementidest. Erinevalt klassikalistest rauast ja terasest süsteemidest, mida kasutatakse kokkupõrkekaitseks, tagab FLEX IMPACT® suurema löögikindluse isegi suurel kokkupõrkekiirusel.

Väikseima löögi korral need turvatõkked painduvad ja taastavad seejärel oma esialgse kuju.

Käsipuu piirded

Elastsed polümeerist käsipuud mitmesugusteks rakendusteks.

Inimese ja sõiduki rahulik kooselu nõuab rangeid reegleid ja ohutut eraldamist. FLEX IMPACT® käsipuud on loodud spetsiaalselt selleks, et tagada loogiline ja selge eraldus inimeste ning sõidukite vahel tiheda liiklusega piirkondades. Meie elastsed käsipuud on saadaval kolmes eraldi versioonis, kergest kuni rasketeni, mis aitavad teil tagada turvalisuse. Lisaks on teil vastavalt turvalisuse tagamise tasemele valida 2 või 3 rööpaga käsipuude vahel.

FLEX IMPACT® käsipuud pakuvad multifunktsionaalset piirdesüsteemi mitmesugusteks rakendusteks nii sise- kui välistingimustes. Kõik meie käsipuud on valmistatud kvaliteetsest ja suure jõudlusega sünteetilisest materjalist, mis muudab traditsiooniliste loodusvarade omadused eilseteks uudisteks.

FLEX IMPACT® käsipuud on saadaval horisontaalsete rööbaste helkurribadega pimedas nähtavuse parandamiseks. Helkurriba neelab keskkonnavalgustust ajal mil ala on hästi valgustatud. Elektrikatkestuse või valgustuse kadumisel helendavad ribad umbes 4 tundi, mis peaks olema piisav aeg, et leida tee avariiväljapääsu või vahekäikude juurde.

Loe edasi

Turvapiirded ja transpordi barjäärid

Kokkupõrkekaitse tõstukite ja muu liikluse eest

FLEX IMPACT® liiklustõkked on löögikaitse vorm, mis on spetsiaalselt loodud masinate ja hoonete kaitsmiseks kokkupõrgete eest tõstukite või muude raskete sõidukitega. Need löögikaitsematerjalid on mõeldud kasutamiseks suuremate sõidukiirustega transpordikeskkondades või kohtadeks, kus liigutatakse ning transporditakse raskeid koormaid – näiteks laod, ehitushallid ja lennujaamad.

Kokkupõrketestid näitavad, et need liiklustõkked peavad vastu 3,5-tonnise kahveltõstukiga kokkupõrkele. Selle löögikaitse puhul on ainulaadne see, et isegi kokkupõrke korral ei rebita selle kinnituspunkte maapinnast välja ja painduvad elemendid säilitavad pärast lööki oma esialgse kuju. Liiklustõkete moodulkonstruktsioon annab võimaluse lõpetada löögikaitse üks tsoon korraga või vajadusel hiljem laiendada.

Loe edasi

Pollarid ja väravapostid

Tugevad pollarid ja tõkked ustele ja juurdepääsuteedele

Boplani pollarid ja väravapostid pakuvad suurepärast kaitset ustele, väravatele ja juurdepääsuteedele. Lõppude lõpuks võivad neid alasid hõlmavad kokkupõrked põhjustada suuri ja pikaajalisi probleemseid olukordi. Kahjustused või defektid uste, väravate ja juurdepääsuteedega, mis on põhjustatud kokkupõrgetest kahvelkärude- või tõstukitega, võivad põhjustada suuri häireid inimeste ja kaupade liikumises. Kahjustuste kõrvaldamiseni ootamine võib põhjustada tõsiseid viivitusi või isegi tegevuse ajutise seiskamist ning seda tuleb ilmselgelt vältida.

Ennetamine on alati parem kui ravi. Boplani löögikindlad FLEX IMPACT® seeria valikus on erinevat tüüpi kaitseposte ja konstruktsioone, mis tagavad teie uste, väravate ja juurdepääsuteede lihtsa, kuid tõhusa kaitse. Meie pollarite ja väravapostide sünteetiline konstruktsioon tagab optimaalse energia neeldumisvõime. Kaitsepost paindub ja neelab kokkupõrkeenergia ning taastab seejärel oma esialgsele kujule. Need painduvad kaitsepostid on seega ehitatud nii, et kokkupõrke korral hoiavad need ära infrastruktuuri kahjud ning samas märkimisväärselt vähendavad kokkupõrke põhjustanud sõiduki kahjusid.

Loe edasi

Kaubariiulite kaitsed

Riiulikaitsed ei päästa mitte ainult märkimisväärsetest laokahjustustest, vaid aitavad vältida ka inimeste kannatusi! Kokkupõrked riiulitega on üks levinumaid õnnetuste põhjustajaid ladudes. Tõstukijuhid on sageli tõsistes ajaraskustes ja peavad kiirustama. Kokkupõrked riiulitega on seega õnnetused, mis juhtuvad tihti ning millede tagajärjed võivad olla katastroofilised.

Veelgi olulisem on aspekt, et need õnnetused võivad põhjustada tõstukijuhtidele või teistele töötajatele eluohtlikke olukordi. Paigaldades FLEX IMPACT® riiulikaitsmed, kõrvaldate peaaegu täielikult seda tüüpi õnnetuste võimalused.

Loe edasi

Tugipostide ja nurkade kaitsed

Parim kaitse tugipostidele ja sammastele

FLEX IMPACT® tugipostide kaitseid saab kasutada seinte, nurkade ja konstruktsioonisammaste kaitseks. Lõppude lõpuks võivad kokkupõrked ohustada kogu hoone konstruktsiooni pikaajalist stabiilsust. Kuid ka ebameeldiv kahjustatud betoonist, seintest ja infrastruktuurist osade väljanägemine pärast mitmeid kokkupõrkeid võib kahjustada ka ettevõtte mainet. Meie poolt pakutavad sambakaitsed muudavad seda olukorda märkimisväärselt.

FLEX IMPACT® tugipostide kaitsesüsteemidel on suur survetugevus. See võimaldab neil suurepäraselt lööke neelata ja kaitsta samba konstruktsiooni kahjustuste eest.

Loe edasi

Turvaväravad

Innovaatilised turvaväravad sunnivad inimesi enne jätkamist peatuma

FLEX IMPACT® innovaatiliste turvaväravate valik on leidnud tee töökohtadele üle maailma! Kui töötajad pahatihti ignoreerivad peatumismärke, siis kindlasti peavad nad peatuma enne suletud väravat! Tegevus, mis seisneb peatumises ja värava avamises, teeb nad teadlikuks liigeldavast keskkonnast ning vajadusest jälgida ümbritsevat liiklust. Paigaldage väravad kõikjale, kus jalakäijatel on juurdepääs kahveltõstuki alale, näiteks lattu sisenemised või käiguteede otsad.

FLEX IMPACT® väravate tootevalik sisaldab erinevaid lahendusi, mis sobivad igat liiki keskkonda ja täiendavad täiuslikult meie käsi- ja kaitsepiirete valikut!

Loe edasi

Maapinna lähedased kaitsepiirded

Löögikaitse piirkondades, mis on maapinnal

Need kaitsetõkked sobivad ideaalselt seinte ja põrandaliistude kaitsmiseks madalalt maapinnast toimuvate löökide eest. Need toimivad ka kergete ratastega esemete, näiteks kahveltõstukite ja kärude rattajuhikute või piduritena.

Loe edasi

Laadimissildade kaitsed

Kaupade laadimissillad on seotud mitmete riskidega. Juht võib teatud ilmastikutingimustes teha hindamis- või juhtimisvea või kaotada kontrolli auto üle. See võib tõsiselt kahjustada nii veoautot või haagist kui ka laadimissilla konstruktsioone ja uksi ning remont on sageli tohutult kallis.

Neid suuri kulusid on võimalik vältida paigaldades Dock Bumper tõkked.

Loe edasi

Pehmenduskaitsmed

TEDDY PRO on painduv ja lööke summutav profiil, mis on valmistatud PU-st ja mida saab kasutada paljudes rakendustes. Need profiilid võimaldavad suurepäraselt kaitsta töötajaid riiulite või muude konstruktsioonide nurkade ja teravate servade eest.

Lisaks pakub selline seina kaitseraud kaitset, et minimeerida kärude põhjustatud kahjustusi. Nii väldite mitte ainult oma töötajate vigastamist, vaid hoiate ka infrastruktuuri ja oma tooteid mõlkimiste ja kriimustuste eest.

Loe edasi

Turvaväravad kukkumiskaitseks

AXES GATE seeria tööstuslikud turvaväravad on Boplani firma esimene tootegrupp. Paljudes sektorites on kõrgelt kukkumine reaalne võimalus. Selliste kukkumiste tagajärjed võivad olla katastroofilised: tõsised vigastused, pikaajaline puue ja halvimal juhul isegi surm. Isiklikke kannatusi ei saa tavaliselt kahjunõuetega kompenseerida. Samuti ei tohiks alahinnata tagajärgi tööandjale. Tootmisprotsessidel võivad tekkida märkimisväärsed viivitused või isegi ajutised sulgemised. Selliste juhtumite taustal järgneb aeganõudev tööinspektsioon. Ettevõtte maine võib saada kahjustatud, kaotate väärtuslikku aega ja kulud tõusevad lakke.

Sellepärast peab selliseid olukordi vältima, investeerides kindlasse kukkumiskaitsesse – näiteks ühe- või kahekordse teljega värav. Aja jooksul on need tööstuslikud turvaväravad täiustatud väikseimate detailideni.

Loe edasi

Polümeeride eelised

 • Aktiivmälu
 • Pikk eluiga ja minimaalne hooldus = kulude kokkuhoid
 • Kerge kaal võrreldes terasega
 • Tugevus samaväärne terasega
 • Modulaarne konstruktsioon
 • Testitud ja heaks kiidetud
 • Ei vaja värvimist
 • Ei kahjusta põrandaid
 • Optimaalne nähtavus
 • Korrosioonikindel
 • UV kindel
 • Kemikaalidele vastupidav
 • Taaskasutatav, madal ökoloogiline jalajälg