Kaevuluugid komposiitmaterjalist KinextTM

POLIECO Group on patenteerinud uue ja innovaatilise tootmisprotsessi kasutades spetsiaalset komposiitmaterjali – KinextTM. KinextTM komposiitmaterjali kasutatakse kõrge vastupidavusega kaevuluukide tootmiseks ning sellega on võimalik asendada traditsioonilised materjalid saavutamaks paremad kulumise karakteristikud ning varguskindlus.

KIO kaevuluugid vastavad EN 124-1, EN 124-5 standarditele. Koormustestimisel tahtliku pinge korral  KIO kaevuluugid taastavad oma esialgse kuju ja vormi. Samad testid äärmuslike koormuste juures näitavad, et seal kus malmluugid purunevad, KIO kaevuluugid painduvad, kuid ei purune ning toimivad efektiivselt edasi.

KIO 15 kN

Koormusklass 1,5 tonni

KIO B125

Koormusklass 12,5 tonni

KIO C250

Koormusklass 25 tonni

KIO D400

Koormusklass 40 tonni

KIO TRENCH

Kio komposiitkaevuluugid on 70% kergemad kui Euroopas toodetud analoogsed malmluugid. Tänu madalamale kaalule on neid lihtne käsitseda ja paigaldada ning lisaks vähendavad võimalikke vigastusi paigaldamise ja hoolduse ajal. Väiksem kaal kajastub ka transpordikulude olulises kokkuhoius.

KIO kaevuluugid sobivad eriti hästi paigaldamiseks jalakäijate aladele. Kuna KinextTM on mittejuhtiv materjal, kaitsevad KIO tooted jalakäijaid võimalike tekkivate pingevoolude eest, eriti niiskes ja märjas keskkonnas.

KIO kaevuluugid vähendavad oluliselt mürasaastet. KinextTM on malmist madalama tihedusega ning seetõttu summutab müra ja häireid, mida põhjustavad luukidest üle sõitvad sõidukid.

Kinext™ on kemikaalidele vastupidav ning ei allu pidevast atmosfäärimõjuga kokkupuutest põhjustatud roostele ega korrosioonile. Sel põhjusel ei pea KIO luuke kunagi üle värvima ja tooted sobivad eriti hästi paigaldamiseks tuleohtlike vedelikega piirkondades, nagu kütusetanklad ja hoidlad, vähendades oluliselt sädemetest tulenevat süttimisohtu võrreldes metallist toodetega.

KIO kaevuluukide valmistamise ja paigaldamise ajal tekkivad CO2 heitkoguseid on testitud ja kontrollitud, mis tagab tootjale omistatud ISO TS 14067 sertifikaadi.

KIO kaevuluukidele saab lisada ettevõtte nime, teenuse tüübi või muu nõutava teabe. Meie tooteid saab valmistada ka erinevates värvitoonides.

KIO kaevuluugid on testitud temperatuuril -30°C ja +150°C ning see säilitab oma koormuskindluse omadused. Seega sobivad luugid paigaldamiseks nii eriti kuumades kui ka väga külmades piirkondades.

KinextTM näitab minimaalseid häireid raadiosagedustele ning tänapäevaste ülekandevõrkude nagu satelliitide ja mobiilisignaalide edastamisele.

KIO kaevuluugid on sertifitseeritud vastavalt standarditele EN 124-1, EN 124-5 ja UNI TR 1671:2017. Sertifikaadid on välja andnud Itaalia Instituut ICMQ.

Kütusetanklate ja tööstuspiirkondade rakenduste jaoks on saadaval spetsiaalses mõõdus luugid: nelikant 950 x 950 mm ja ümmargune Ø 1100/1250 mm koormusklassides C250 ja D400.

Komposiitraamide ja luukide projekteerimise ning valmistamise uuenduslike lahenduste pideva arendamise kaudu konstrueeris Polieco Group KIO Trench luugi: KINEXTTM materjalist 900×500 mm alumiiniumraamiga luuk. See luuk on leidnud kasutust messiplatside teenindusbetoonkanalite peal ning ka muudel rakendusaladel: teenindusjaamad, tööstusettevõtted, kaubanduspiirkonnad, sadamad ja dokid. KIO Trench on saadaval 125 KN, 250 KN ja 400 KN koormustaluvusega.

KIO kaevuluuke toodetakse koormusklassides 15KN (1.5 tonni), B125 (12.5 tonni), C250 (25 tonni), D400 (40 tonni) vastavalt EN 124-1, EN 124-5 standarditele.